مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی خرید فیلتر هوای سیموتا در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فیلتر هوا اسپرت سیموتانصب فیلتر اسپرت سیموتاعملکرد سیموتا فیلترفیلتر هوا خودرو سیموتا مدل اسپرت چرب
نمایندگی خرید فیلتر هوای سیموتا در ایران

یکی از مراکز خرید فیلتر هوای سیموتا را میتوان در همین صفحه پیدا کرد. این مراکز با عرضه مستقیم فیلتر هوای سیموتا توانسته اند بهترین عملکرد را نسبت به رقبای خود داشته باشند و کمترین قیمت را با حذف واسطه ها در نظر گرفته اند بهتر است برای خرید از این شرکت بازرگانی توسط راه های ارتباطی با متداول با مشاوران فروش شرکت تماس حاصل کنید و بهترین خدمات و محصول را دریافت کنید.

نمایندگی خرید فیلتر هوای سیموتا در ایران

فیلتر هوا اسپرت سیموتا

فیلتر هوا اسپرت سیموتا

فیلتر هوای اسپرت جهانی سیموتا مطمئناً یک فیلتر هوای مادام العمر که استفاده از آن آسان باشد انگیزه شما را برای خرید و تهیه آن فراهم می‌کند ، خصوصاً اگر می‌دانید این فیلتر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. (سیموتا) رخ می‌دهد. مهمترین ویژگی که این فیلتر هوا را از سایر فیلترهای هوا متمایز می‌کند ، طول عمر آن است. این فیلتر قابل شستشو است و اگر در زمان مناسب شسته شود و شرایط نگهداری آن مناسب باشد.

این فیلتر ظاهری استوانه ای دارد و برای همه خودروهای ایرانی و خارجی قابل استفاده است ، بنابراین می توان از این فیلتر برای خودروهای تقویت شده نیز استفاده کرد. از ورودی هوا به محفظه احتراق می‌توان با فیلتر فوق استفاده کرد. دو برابر می شود و این به سوختن بهتر کمک می کند.

نصب فیلتر اسپرت سیموتا

نصب فیلتر اسپرت سیموتا

این فیلتر عملکرد بسیار خوبی دارد و به دلیل وجود پارچه شش تکه و ساختار مناسب می‌تواند تا ۹۹٪ گرد و غبار را جذب کند. فیلتر اصلی و تایوانی D و فیلترهای هوا و کابین آن از کیفیت بسیار بالایی فیلتر هوای سیموتا مزایای استفاده از فیلتر هوای اسپرت جهانی سیموتا: کیفیت اصلی و اصلی در دو اندازه بزرگ و کوچک با گیره قابل تنظیم.ارتفاع فیلتر خارجی: ۱۶ سانتی متر. در تمام اتومبیل ها قابل نصب و استفاده می باشد.

عملکرد سیموتا فیلتر

عملکرد سیموتا فیلتر

تولید صدای مسابقه ای اسپرت و صدای موتور باعث افزایش ۵-۱۰ اسب بخار قدرت موتور می‌شود (بستگی به موتور خودرو دارد)آنچه که فیلتر ورزشی می باشند و اولین گام برای تأمین نیرو در خودرو ، نه تنها برای بیشتر ما بلکه در سراسر جهان ، مزایای آن می باشد ، نصب کیت های مکش خودرو هستند. دلیل این که این فیلترها عملکرد را افزایش می‌دهند این هست که این فیلترها جریان هوا را بهبود می‌بخشند و در برخی از انواع آنها بیشتر و خنک تر می‌شوند و در برخی از مارک ها نیز فیلتر یا فیلتر بهتر می‌شوند. عمر بیشتر این فیلترها طولانی می باشد و می‌توان آنها را شستشو و استفاده مجدد کرد (البته با مواد مخصوص تولید کننده).

فیلتر هوا خودرو سیموتا مدل اسپرت چرب

فیلتر هوا خودرو سیموتا مدل اسپرت چرب

آنها معمولاً از چندین لایه پنبه جراحی با روغن محافظ برای تصفیه هوا و محافظت از لباس فیلتر تشکیل شده اند (که فرمول خاصی برای هر مارک فیلتر دارد و باید بعد از هر بار شستشوی فیلتر و فیلتر با محلول مخصوص روی فیلتر پاشیده شود). ترکیب این روغن موتور مضر و حسگرهای مربوطه است) و یک شبکه فلزی نازک (بیشتر از آلومینیوم ساخته شده) نیز به فیلتر کشیده می‌شود.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید