مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فیلتر هوای سانتافه 2700 سی سی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تعویض فیلتر هوای سانتافهمرکز خرید فیلتر هوای سانتافه

با رایج شدن استفاده خودرو های مدرن معمولا فروش فیلتر هوای سانتافه 2700 سی سی خیلی مورد حمایت اقشار زیادی از جامعه قرار گرفته است. اجناس فروشی مورد نظر در آخرین استاندارد های مورد تایید تولید شده و با نرخ هایی مطلوب و به صرفه، مشتاقان را به سمت خود هدایت می کنند. در این حالت همیشه میزان این عرضه ها بر طبق درخواست های مشترکین تعیین می شوند.

فروش فیلتر هوای سانتافه 2700 سی سی

نحوه تعویض فیلتر هوای سانتافه

نحوه تعویض فیلتر هوای سانتافه اگر خودتان در محیط انتخابی بتوانید به تعویض فیلتر هوای سانتافه بپردازید از لحاظ مالی، برایتان به صرفه تر است و مشکلات اقتصادی در این راه پیش نخواهند آمد. اشاره می کنیم که این عمل خیلی راحت بوده و نیز به آسانی انجام می گیرد.

اگر ماشین در حال حرکت بوده باید آن را خاموش کنید و انتظار بکشید تا کمی موتور خنک شود. پس از این که مطمئن شدید از داغی اتومبیل کاسته شده کاپوت را کاملا باز نمایید تا دید کامل تری را، به اجزای جلویی داشته باشید. جایگاه اصلی که فیلتر در آن قرار گرفته مکانی نزدیک به موتور می باشد و معمولا در یک جعبه سیاه جای داده می شود.

این جعبه کاملا غیر فلزی می باشد و بزرگ ترین قطعه در این فضا به چشم می آید. چون رویه اصلی آن با پیچ و مهره هایی به هم اتصال یافته است باید از یک چاقو و پیچ گوشتی برای باز کردن درب استفاده کنید. در این زمان وسیله های خود را به داخل گیره ها وارد کرده و با فشار دادن به سمت بالا، درب قوطی را باز نمایید.

وقتی درب قوطی پلاستیکی باز شود کاملا فیلتر را درون آن خواهید دید. رنگ این قطعه ها معمولا باید سفید باشد تا اگر آلودگی شکل گرفت ان را تشخیص دهید. در این زمان فیلتر های سلولزی را جدا سازی کنید و در مقابل نور خورشید بگیرید. در این زاویه می فهمید که تا چه حد کثیفی به داخل آن نفوذ پیدا کرده است.

بنابراین فیلتر جدید خریداری شده را به جای نمونه قبلی قرار دهید و سپس درب محفظه را از طرفین و به وسیله، گیره ها مستحکم کنید.

مرکز خرید فیلتر هوای سانتافه

مرکز خرید فیلتر هوای سانتافه خیلی مطلوب است که مرکز خرید ما را برای انجام سفارش فیلتر هوا مد نظر بگذارید و با متخصصان مربوطه وارد صحبت شوید.

سایتمان اقدامات موثری را که به صورت اینترنتی اعمال می نماید همواره با ارائه جدید ترین فیلتر های سانتافه در ابعادی مختلف، فرصت دریافت استانداردی را برایتان مهیا می سازد.

به این شکل است که مایحتاج خود را در این حیطه برای خرید فیلتر هوا می توانید تامین کنید.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید