مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع فیلتر هوا سمند در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

یهترین زمان عوض کردن فیلتر هوا انواع خودرو ها!کارکرد فیلتر هوا در مدل های مختلف خودرو سمند!!آیا بزرگترین فروشنده انواع فیلتر هوا سمند در ایران وجود دارد؟؟
فیلتر هوا سمند

اگر نیازمند فیلتر هوا سمند بودید ما می توانیم با معرفی فروشنده انواع فیلتر هوا سمند در ایران به شما راهنمایی لازم را ارائه دهیم معمولاً تعداد کمی فروشگاه وجود دارند که فیلتر هوا برای انواع مدل های سمند مثل مدل EF7 و یا مدل LX را عرضه کنند اما فیلتر اول با تجربه فراوان و در دست داشتن بازار فیلتر هوا می تواند بهترین جنس فیلتر هوا سمند را به شما با شرایط آسان و سرعت بالا تحویل بدهد.

فیلتر هوا سمند

یهترین زمان عوض کردن فیلتر هوا انواع خودرو ها!

یهترین زمان عوض کردن فیلتر هوا انواع خودرو ها!

گاهی پیش می آید که شما با استفاده از فیلترهای مرغوب زمان‌تعویض فیلتر هوا را به عقب انداخته و دیرتر تعویض کنید و یا با استفاده از فیلتر هوای نامرغوب مجبور باشید که زود به زود فیلتر هوا را عوض کنید درست فکر می کنید زمان فیلتر هوا کاملا بستگی به جنس آن فیلتر هوا دارد البته این یکی از آیتم های اصلی این موضوع می باشد آیتم دیگری که می‌تواند مهم باشد فیلتر هوای موجود نسبت به مشخصات موتور است مثلاً یک فیلتر هوای نمدی با موتور بالاتر از ۲۵۰۰ سی‌سی باید حتماً کمتر از شش هزار کیلومتر کار کند ولی یک فیلتر هوای کاغذی برای همان موتور می‌تواند تقریباً ۸ هزار کیلومتر به صورت استاندارد و نهایتاً ۱۰ هزار کیلومتر کار کند این محاسبات دقیق نمی باشد و به صورت حدودی می باشد بستگی به خیلی از شرایط دارد تا بتوان تشخیص داد که کدام فیلتر هوا در چه شرایطی بیشتر کار خواهد کرد.

کارکرد فیلتر هوا در مدل های مختلف خودرو سمند!!

کارکرد فیلتر هوا در مدل های مختلف خودرو سمند!!

همانطور که در مطلب قبل گفته شده کارکرد فیلتر هوا بستگی به مدل خودرو سمند دارد شرکت خودروسازی سمند با نام ایران خودرو از سال ۱۳۸۰ توانسته تا امروز بیش از ۶ مدل سمند به بازار معرفی کرده اما فقط دو مدل از آنها توانست انجام دهد در بازار بگیرند.
اولین مدل خودرو سمند سورن می باشد حجم موتور این مدل ۱۶۵۰ سی سی با شتاب ۱۲ ثانیه و مصرف سوخته ۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می باشد مشخصات فنی داده شده بهترین انتخاب فیلتر هوا برای خودرو فیلتر کاغذی در اولویت و فیلتر نمدی در نبود فیلتر کاغذی قرار می دهند.
یکی دیگر از محصولات تخصصی فیلتر هوا سمند سورن توربو می باشد که باید حتماً با توجه به داشتن تنفس آزاد از فیلتر هوای کاغذی استفاده شود بهتر است بدانید سمند مدل سورن توربو ۲ ثانیه شتابش بیشتر است مدل معمولی سورن میباشد.

مدل دیگر سمند تولید شده و عرضه شده به بازار سمندEF7 می باشد این مدل سمند هیچ فرق فنی در موتور با سمند سورن ندارد و می شود گفت سمند سورن توربو نسل تقویت شده همان فیلتر هوا سمند ای اف سون هم می‌تواند کاغذی باشد و هم می‌تواند نمدی باشد بستگی به شرایط آب و هوایی دارد که این خودرو در آن قرار دارد.
در بازار امروز برای فیلتر هوای سمند قیمت های زیادی در نظر گرفته می شود که بعضی از آن محصول ها ارزش واقعی شان ور که قیمت‌گذاری می‌شود نیستند.

آیا بزرگترین فروشنده انواع فیلتر هوا سمند در ایران وجود دارد؟؟

آیا بزرگترین فروشنده انواع فیلتر هوا سمند در ایران وجود دارد؟؟

در بازار امروز برای فیلتر هوای سمند قیمت های زیادی در نظر گرفته می شود که بعضی از آن محصول ها ارزش واقعی شان به اندازه ای که قیمت‌گذاری می‌شود نیستند بابت جلوگیری از این امر شما میتوانید با بزرگترین فروشنده فیلتر هوای سمند فقط با یک کلیک ارتباط بگیرید و در صورت لزوم به صورت عمده انواع فیلتر هوای سمند را خریداری کنید.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید