مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم فیلتر هوای تیبا

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده فیلتر هوای تیبا

فیلتر هوا یکی از اجزای اساسی خودرو است که با جذب آلاینده ها و گرد و غبار قبل از ورود به موتور، نقش به سزایی بر عملکرد موتور دارد. فیلتر هوا از اجزایی است که باید به صورت دوره ای کنترل و در صورت نیاز تعویض شود. عدم تعویض به موقع آن موجب کثیف شدن موتور و اجزای آن، افزایش مصرف سوخت و آلودگی محیط زیست می شود. در این سایت می توانید فیلتر هوای تیبا مورد نیاز خود را به طور مستقیم خریداری کنید.

عرضه مستقیم فیلتر هوای تیبا

خرید عمده فیلتر هوای تیبا

خرید عمده فیلتر هوای تیبا انواع مختلفی از فیلتر ها در خودرو وجود دارد که می توان به فیلتر سوخت، فیلتر روغن و فیلتر هوا اشاره کرد. وظیفه همه این فیلترها تصفیه و ممانعت از ورود آلودگی به موتور خودرو است. فیلتر سوخت مانع از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل سوخت، فیلتر روغن مانع از ورود آلودگی به روغن و فیلتر هوا مانع از ورود هوای کثیف و آلوده به داخل موتور می شود.

برای کار کردن خودرو، هوا با بنزین مخلوط می شود، اگر هوا یا سوخت کثیف باشند خودرو به خوبی کار نمی کند. به همین دلیل از فیلتر هوا و فیلتر سوخت استفاده می کنند تا هوا و بنزین بدون آلودگی و نا خالصی وارد موتور شود.

سه نوع فیلتر خودرو در بازار مصرف وجود دارد:

۱. فیلتر کاغذی: فیلتر کاغذی که به دلیل شکل ظاهری فیلتر پلیسه دار نیز نامیده می شود، معمولا برای خودرو های سبک شهری معمولی استفاده می شوند. فیلتر کاغذی شامل یک کاغذ پلیسه دار است که درون یک قاب پلاستیکی قرار گرفته تا محکم باشد. این فیلتر ها قدرت جذب بالا، عمر کوتاه و قیمت ارزان تری دارند.

۲. فیلتر اسفنجی: فیلتر اسفنجی مناسب خودروهای سنگین و تراکتورها و اتومبیل های مسابقه ای است که ارتباط زیادی با آلودگی دارند. فیلتر اسفنجی از  یک قطعه پلی اورتان و یک قاب فلزی تولید شده اند.

۳. فیلتر کتان: فیلتر کتان از شش لایه پارچه مخصوص روغنی تولید شده که جذب بهتری داشته باشد. این فیلتر ها قابل شستشو بوده و عمر زیادی دارند و البته از انواع دیگر گران تر هستند.

تعویض فیلتر هوا باید به صورت دوره ای و با توجه به عملکرد موتور صورت گیرد. اگر نشانه هایی نظیر افزایش مصرف سوخت، افزایش گاز خروجی از اگزوز، کاهش توان موتور و لرزش آن و افزایش زمان استارت را مشاهده کردید، زمان تعویض فیلتر هوا خودرو شما است.

برای خرید فیلتر هوا مناسب خودرو خود از امکانات سایت استفاده کنید. محصول مورد نظر خود را پس از مشاهده و مطالعه مشخصات به صورت آنلاین و تلفنی سفارش دهید.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید