مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم فیلتر هوای تیبا

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده فیلتر هوای تیباچند مدل فیلتر هوا در بازار فیلتر هوای تیبا وجود دارد؟؟؟سه نوع فیلتر خودرو در بازار مصرف وجود دارد:مراکز فروش فیلتر هوای تیبا کجاستخرید و فروش فیلتر هوای تیبا به قیمت عمده!!!
فیلتر هوای تیبا

فیلتر هوای تیبا یکی از اجزای اساسی ایبن خودرو است که با جذب آلاینده ها و گرد و غبار قبل از ورود به موتور، نقش به سزایی بر عملکرد موتور دارد. اما سوال اینجاست که فیلتر هوای تیبا کجاست که از اجزایی است که باید به صورت دوره ای کنترل و در صورت نیاز تعویض شود. عدم تعویض به موقع آن موجب کثیف شدن موتور و اجزای آن، افزایش مصرف سوخت و آلودگی محیط زیست می شود. در این سایت می توانید فیلتر هوای تیبا مورد نیاز خود را به طور مستقیم خریداری کنید.

 

فیلتر هوای تیبا

خرید عمده فیلتر هوای تیبا

خرید عمده فیلتر هوای تیبا

انواع مختلفی از فیلتر ها در خودرو وجود دارد که می توان به فیلتر سوخت، فیلتر روغن و فیلتر هوا اشاره کرد. وظیفه همه این فیلترها تصفیه و ممانعت از ورود آلودگی به موتور خودرو است.

فیلتر هوا مانع از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل سوخت، فیلتر هوا مانع از ورود آلودگی به روغن و فیلتر هوا مانع از ورود هوای کثیف و آلوده به داخل موتور می شود.

برای کار کردن خودرو، هوا با بنزین مخلوط می شود، اگر هوا یا سوخت کثیف باشند خودرو به خوبی کار نمی کند. به همین دلیل از فیلتر هوا و فیلتر سوخت استفاده می کنند تا هوا و بنزین بدون آلودگی و نا خالصی وارد موتور شود.

چند مدل فیلتر هوا در بازار فیلتر هوای تیبا وجود دارد؟؟؟

چند مدل فیلتر هوا در بازار فیلتر هوای تیبا وجود دارد؟؟؟

سه نوع فیلتر خودرو در بازار مصرف وجود دارد:

۱. فیلتر کاغذی: فیلتر کاغذی که به دلیل شکل ظاهری فیلتر پلیسه دار نیز نامیده می شود، معمولا برای خودرو های سبک شهری معمولی استفاده می شوند. فیلتر کاغذی شامل یک کاغذ پلیسه دار است که درون یک قاب پلاستیکی قرار گرفته تا محکم باشد. این فیلتر ها قدرت جذب بالا، عمر کوتاه و قیمت ارزان تری دارند.

۲. فیلتر اسفنجی: فیلتر اسفنجی مناسب خودروهای سنگین و تراکتورها و اتومبیل های مسابقه ای است که ارتباط زیادی با آلودگی دارند. فیلتر اسفنجی از  یک قطعه پلی اورتان و یک قاب فلزی تولید شده اند.

۳. فیلتر کتان: فیلتر کتان از شش لایه پارچه مخصوص روغنی تولید شده که جذب بهتری داشته باشد. این فیلتر ها قابل شستشو بوده و عمر زیادی دارند و البته از انواع دیگر گران تر هستند.

مراکز فروش فیلتر هوای تیبا کجاست

مراکز فروش فیلتر هوای تیبا کجاست

تعویض فیلتر هوا باید به صورت دوره ای و با توجه به عملکرد موتور صورت گیرد. اگر نشانه هایی نظیر افزایش مصرف سوخت، افزایش گاز خروجی از اگزوز، کاهش توان موتور و لرزش آن و افزایش زمان استارت را مشاهده کردید، زمان تعویض فیلتر هوا خودرو شما است.

برای خرید فیلتر هوا مناسب خودرو خود از امکانات سایت استفاده کنید. محصول مورد نظر خود را پس از مشاهده و مطالعه مشخصات به صورت آنلاین و تلفنی سفارش دهید.

خرید و فروش فیلتر هوای تیبا به قیمت عمده!!!

خرید و فروش فیلتر هوای تیبا به قیمت عمده!!!

در ادامه بهتر است با تمام اطلاعاتی که در بالا داده شد به این موضوع اشاره کنیم که چرا دارا بودن فیلتر هوای مرغوب در خودرو هایی همچون تیبا بسیار تاثیرگذار است.

خودرو تیبا حجم موتوری کمتری از ۲۰۰۰ دارد با توجه به مشخصات فنی این ماشین و ساختار این ماشین در صورت نارسایی اکسیژن مناسب با حجم استاندارد باعث می شود که موتور در صورت دستور شما به پدال دیرتر واکنش نشان دهد.

این موضوع بسیار در بعضی مواقع میتواند خطرناک باشد اما این مسله به اینجا ختم نمی شود موتور در حین کارکرد نا مناسب و خام سوزی به دلیل فیلتر هوا نامناسب در مرور زمان آسیب های فراوانی خواهد خورد در نتیجه بهتر است فیلتر هوای خود هرچه زودتر تعویض کنید چرا که مواردی که گفته شد.

با این مشکلات مواجه نشوید در ادامه مراکز فعال در حوزه خرید و فروش فیلتر هوای تیبا را به شما معرفی خواهیم کرد شرکت فیلتر اول با تمام تجربه هایی درباره محصولات فیلتر هوا خودرو توانسته بهترین محصول را برای ماشین تیبا و تیبا ۲ در نظر بگیرد پس شما بهتر است توسط تماس از طریق همین صفحه به مشاوران ما اطلاعاتی که احتیاج دارید را بگویید و خرید خود را انجام دهید.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید