مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فیلتر کابین سمند ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناسایی فیلتر کابین استاندارد سمندوظیفه فیلتر کابین سمند به چه صورت است؟انواع فیلتر کابین سمند موجود در بازارعوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر کابین سمندمرکز فروش فیلتر کابین سمند
فیلتر کابین سمند

جهت خرید فیلتر کابین سمند با کیفیت بالا، می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید و از راهنمایی فروشنده های فروشگاه هایی که معرفی می کنیم استفاده کنید تا بتوانید فیلتر کابین سمند را که با خودروی شما سازگار بیشتری دارد و استاندارد می باشد را تهیه کنید. فیلتر کابین سمند باید در زمان های معین تعویض شود تا بازدهی بهتری داشته باشد. با توجه به قیمت مداوم قیمت های این محصول در بازار، نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول تعیین نمود.

فیلتر کابین سمند

شناسایی فیلتر کابین استاندارد سمند

شناسایی فیلتر کابین استاندارد سمند

برخی از خصوصیات فیلتر کابین با کیفیت به شرح زیر است:

  • باید فیلتر کابین مرغوب حاوی برچسب اصالت کالا، هولوگرام و علامت استاندارد باشد.
  • معمولا قیمت ‌های بسیار پایین فیلتر کابین می‌تواند نشانه ای از نامرغوب بودن فیلتر کابین باشد.
  • فیلتر کابین مرغوب اصولا یا بدون بو است(معمولی) و یا اینکه بوی عطر می دهد (خوشبو کننده).
  • عموما فیلتر کابین اصل حاوی درپوش محکم و سالم می باشد.
  • فیلتر کابین خوب دارای رنگ روشن، یکنواخت (از لحاظ بافت کاغذ یا نمد بکار رفته) و یکدست می باشد. می توان گفت که فیلتر کابین تقلبی دارای بوی ناخوشایند است و همچنین بسیار بافت شبیه به تار عنکبوت دارد.

وظیفه فیلتر کابین سمند به چه صورت است؟

وظیفه فیلتر کابین سمند به چه صورت است؟

عموما فیلتر کابین از ورود آلودگی و بوی ناخوشایند به اتاق خودرو پیشگیری ‌می کند. فیلتر کابین می تواند گرمای به وجود آمده بر اثر مکش فن تهویه در تابستان را به خود جذب ‌کند و هوای متعادل را به شکل آسانتری به حرکت در بیاورد. می توان گفت که یک فیلتر کابین خوب حتما باید ذرات اضافی و گرد و خاک را به طور کامل جذب کند.

بهترین برند فیلتر کابین خوب:
خرید بهترین برند فیلتر کابین برای ماشین شاید کمی سخت باشد ولی بهترین روش بررسی کردن دفترچه دستور العمل و راهنمای ماشین‌ می باشد که باید مطالعه شود و همان فیلتر کابینی که به وسیله شرکت سفارش شده را خریداری کنید.

انواع فیلتر کابین سمند موجود در بازار

انواع فیلتر کابین سمند موجود در بازار

عموما بهترین فیلتر کابین عمده به سه دسته اصلی معمولی,خوشبوکننده,نانو دسته بندی می گردند و تفاوت اصلی آن ها در شیوه تولید یعنی به صورت غیر دستی و مواد اولیه برای در ساخت این محصول می باشد. می توان گفت که امروز از فیلتر های نانو و خوشبوکننده استفاده‌ بیشتری می گردد.

همیشه سعی کنید جهت تهیه بهترین فیلتر کابین ماشین محصولات تولید شده در داخل کشورمان را انتخاب کنید. قابل ذکر است که فیلتر کابین نوعی پایه نفتی به همراه مواد غیر نفتی دیگر می باشد که بعد از ترکیب شدن جهت بیشتر شدن عملکرد تهویه به کار گرفته می ‌شود. 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر کابین سمند

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلتر کابین سمند

عواملی که میتوانند بر قیمت فیلتر کابین سمند تاثیر به سزایی بگذارند در اینجا گفته شده است:

  • برند که قصد خرید از آن را دارید
  • اندازه و تعداد فیلتر کابین
  • تولید چه شرکت هایی می باشد داخلی ارزانتر است و خارجی گرانتر
  • کیفیت کاغذ یا نمد بکار رفته در این محصول

مرکز فروش فیلتر کابین سمند

مرکز فروش فیلتر کابین سمند

 

فروش فیلتر کابین عمده سبب می شود که قیمت آن برای خریدار کمتر شود. بنابراین همیشه سعی کنید به دنبال برندهای معروف باشید و این محصول را به صورت عمده تهیه کنید. کارخانه ها سعی می کنند روز به روز به کیفیت محصولات خود افزوده کنند این امر سبب می شود موتور تهویه ماشین کارآیی بهتری داشته باشد و دیرتر صدمه ببیند.

امروزه به سبب بالا رفتن کیفیت تولید فیلتر کابین سمند در کشورمان، تولید کنندگان این مدل محصول در تلاش هستند تا به صادرات آن بپردازند تا هم برای خودشان و هم برای کشورمان سود بسیار جایزی را کسب کنند.

لازم به ذکر است که بیشترین تعداد صادرات فیلتر کابین از کشور ما به کشورهای همسایه مثل: افغانستان,عراق,گرجستان می باشد و این کار به لحاظ کیفیت بالای محصولات مان است.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید