مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده فیلتر هوا ساندرو

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین جنس فیلتر هوا برای رنو ساندرو چه جنسی است؟؟؟بهترین جنس فیلتر هوا برای رنو ساندرو چه جنسی است؟؟؟اطلاعات فنی فیلتر هوا ساندروخرید عمده فیلتر هوا ساندرو بهتر است از کجا انجام شود؟؟؟خرید عمده فیلتر هوا رنو ساندرو بهتر است از کجا انجام شود؟؟؟
فیلتر هوا رنو ساندرو

فیلتر هوا ساندرو به دلیل سادگی در ساخت در همه جا می شود یافت کرد و فروشگاه های متعددی در بازار امروز وجود دارد که فیلتر هوا های متفاوتی همچون فیلتر هوا ساندرو را با قیمت های گوناگون می فروشند اما برای بهترین خرید عمده فیلتر هوا رنو ساندرو می توانید از این صفحه پس از کسب اطلاعات مربوطه اقدام به خرید نمایید.

فیلتر هوا ساندرو

بهترین جنس فیلتر هوا برای رنو ساندرو چه جنسی است؟؟؟

بهترین جنس فیلتر هوا برای رنو ساندرو چه جنسی است؟؟؟

 

حتما همانطور که می دانید جنس های مختلفی برای فیلتر هوا در بازار موجود می باشد اما در اصل بهتر است برای هر ماشین با توجه به استاندارد های تعریف شده شرکت سازنده ماشین برای آن موتور را در نظر بگیریم برخی پیش می آید به دلیل اقتصادی بودن یک فیلتر هوا اون فیلتر هوا را خریداری کنند اما اگر به این دلیل خرید کنیم و کیفیت محصول را ملاک قرار ندهیم واقعا چه اتفاقی خواهد افتاد؟؟؟ در جواب می گوییم شما خیلی بیشتر از آنچه که باید هرینه میکردید هرینه کردید چرا که اگر از فیلتر هوا غیر استاندارد با جنس ضعیف استفاده کنید به موتور ماشین خود آسیب بزرگی وارد کرده اید بهترین جنس فیلتر هوا رنو ساندرو جنس کاغذ سلولزی است که آن را با قالب های کاملا فوم طراحی کرده باشند را باید خریداری کرد.

اطلاعات فنی فیلتر هوا ساندرو

اطلاعات فنی فیلتر هوا رنو ساندرو 

فیلتر هوا استاندارد ساندرو همانطور که گفته شده تشکیل شده از کاغذ سلولزی می باشد از این رو حتما تاریخ مصرف آن کمی کوتاه تر از بقیه جنس فیلتر ها می باشد اما بسیار در عملکرد مصرف سوخت و احتراق موتور تاثیر گذار می باشد زیرا خودرو ساندرو را اگر بسیار سطحی برسی کنیم میتوانیم متوجه شویم موتور آن ۱۵۹۸ سی سی سی با ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ نیاز خیلی زیادی به حجم هوا ورودی ندارد.

خودرو ساندرو هر صدکیلومتر ۸٫۴ لیتر میانگین مصرف دارد و همچنین شتاب میانگین آن ۱۱٫۵ ثانیه می باشد تصور کنیم که اگر جای فیلتر هوا کاغذی مثلا فوم خریداری کنیم شتاب به ۱۰ ثانیه خواهد رسید اما مصرف سوخت بیشتر از ۱۰ میانگین خواهد رسید شاید در نگاه اول بگوییم بهتر است که این طور شود اما در طولانی مدت موتور آسیب های بسیاری خواهد دید.

(فیلتر هوا رنو ساندرو حتما باید هر ۸ هزار کیلومتر تعویض گردد)

خرید عمده فیلتر هوا ساندرو بهتر است از کجا انجام شود؟؟؟

خرید عمده فیلتر هوا رنو ساندرو بهتر است از کجا انجام شود؟؟؟

با توجه به اطلاعات داده شده در بالا اگر قصد خرید عمده فیلتر هوای رنو ساندرو را داشته باشید ما به شما پیشنهاد می دهیم از همین صفحه اقدام به خرید کنید.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید