مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده فیلتر هوا اسپرت سیموتا

آنچه در این مقاله می خوانید...

معایب فیلتر هوای اسپرت سیموتامزایا فیلتر هوای اسپرت سیموتافیلتر هوای اسپرت simotaفروش فیلتر سیموتا اصل
فیلتر هوا اسپرت سیموتا

یکی دیگر از محصولات فیلتر هوا اسپرت سیموتا که معمولا در اکثر مواقع نام سیموتا می آید حتما یاد تیونینگ و اسپرت بودن می افتید. بهترین روش برای شناخت فیلتر هوای اورجینال سیموتا میتواند این سایت باشد. و البته که میتوانید به راحتی در این سایت با یک تماس اقدام به خرید این نوع فیلتر هوا کنید. شرکت بازرگانی فیلتراول توانسته با حذف واسطه ها بهترین قیمت را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد.

فیلتر هوا اسپرت سیموتا

معایب فیلتر هوای اسپرت سیموتا

فیلتر هوای اسپرت simota

معایب فیلتر هوای اسپرت سیموتا برای هر کسی که میخواهد کمی اتومبیل خود را بهبود بخشد واجب است بداند. اولین قدم همیشه استفاده از فیلتر هوا مناسب است. با استفاده از فیلتر هوا سیموتا اسپورت هوای خنک را به داخل موتور میکشد. و صدای خوبی تولید میکند. دوم ، نفس ماشین را باز میکند و شتاب خودرو را افزایش میدهد. فیلتر هوای ورزشی به طور کلی ، فیلتر هوا بخشی است. که ذرات معلق در هوا و تمام ناخالصی های حاصل از موتور موتور را جذب میکند. و بدون آن مقدار زیادی گرد و غبار وارد کاربراتور ، انژکتور میشود. و محفظه احتراق ضروری است که از فیلتر هوای اسپرت مناسب اتومبیل استفاده کنید.

مزایا فیلتر هوای اسپرت سیموتا

مزایا فیلتر هوای اسپرت سیموتا

فیلتر اسپرت بدون هیچ گونه اتصال در ورودی هوای سرد ماشین قرار میگیرد و آن را به موتور ماشین میفرستد تا هوای ورودی را فشرده و تمیز کند. البته ، مواد فیلتر هوای ورزشی تأثیر عمده ای بر عملکرد فیلتر دارد. و کنترل خودکار دریافت هوا. تاثیر مزایا فیلتر هوای اسپرت سیموتا قابل توجه است. استفاده از این نوع فیلترها حداقل ۵ تا ۱۰ درصد قدرت موتور ماشین شما را افزایش میدهد. این افزایش بلافاصله پس از نصب قابل مشاهده است برخی فیلترهای ورودی هوا فیلتر هوا سیموتا این محدودیت را به حداقل میرساند.هرچه هوای بیشتری وارد موتور اتومبیل شما شود.

فیلتر هوای اسپرت simota

فیلتر هوای اسپرت simota

سرعت و متابولیسم خودرو افزایش می یابد و در نتیجه شتاب خودرو بهتر می شود. این فیلتر به خنک شدن هوای ورودی از موتور خودرو کمک می کند و بنابراین از گرم شدن هوا جلوگیری می کند. علاوه بر این ، در برخی موارد به دلیل بهبود عملکرد موتور و سیستم احتراق ، مصرف سوخت را کاهش می دهد.فیلتر هوای اسپرت simota یکی از معروف ترین مارک های فیلتر هوا در بازار هست. مواد این مدل فیلتر مش کاغذی می باشد و مزیت آن نسبت به فیلترهای کارخانه باعث ورود هوای بیشتر به موتور. افزایش بازده موتور ، افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت می شود. مش سیم این هست که می توان آن را با آب یا پمپ هوا شست و دوباره استفاده کرد از این نظر بسیار اقتصادی می باشد.

فروش فیلتر سیموتا اصل

فروش فیلتر سیموتا اصل

فروش فیلتر سیموتا اصل مارک اسپرت سیموتو تغییر فیلتر هوای پارچه ای اتومبیل به اسپرت یکی از مراحل تنظیم اتومبیل است. که علاوه بر تسریع در خودرو ، باعث میشود. فیلتر هوا خودروی اسپرت اتومبیل مارک سیموتا زیباتر از اتومبیل شما باشد. خرید فیلتر هوا سیموتا سیم وارداتی و محصولات کاغذی ساخته شده است. و میتوان آن را با آب شستشو داد البته بهتر است. هر بار که روغن ماشین را تعویض میکنید. فیلتر ورزشی را فقط با هوا تمیز کنید تا برای مدت طولانی تری به درستی کار کند. زمان.تفاوت فیلترهای اسپرت و معمولی برای اتومبیل های دارای فیلتر معمولی محدود به ورودی هوا است. که با نصب فیلتر ورزشی سیموتا از بین میرود و با ورود هوای بیشتر به ماشین ، تنفس ماشین بازتر میشود و در نتیجه تسریع میشود.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید