مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بهترین فیلتر هوای مزدا 1600

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های قیلتر هوای استانداردمراکز فروش فیلتر هوای مزدا 1600

فیلتر هوا قطعه ای است که هوای ورودی به موتور را فیلتر می کند. همه خودروها برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل موتور احتیاج به یک فیلتر خوب و کارآمد دارند. 

فیلتر هوای مزدا ۱۶۰۰ یکی از انواع مختلف همین فیلتر ها است. این نوع فیلتر ۹۰ درصدر از گرد و غبارها و ذرات معلق در هوا را به خودش جذب می‌کند. 

تولید کننده بهترین فیلتر هوای مزدا 1600 ، محصولات خود را به صورت حضوری و اینترنتی عرضه می کند. 

تولید کننده  بهترین فیلتر هوای مزدا 1600

ویژگی های قیلتر هوای استاندارد

ویژگی های قیلتر هوای استاندارد ویژگی های فیلتر هوای استاندارد به شرح زیر است.

یک فیلتر خوب و کار آمد باید بتواند تمام ذرات ریز و معلق در هوا را به خودش جذب کند تا قطعات موتور دچار خرابی و فرسایش نشوند. هوای ورودی به موتور ماشین حاوی ذرات ریز معلق در هوا است که باعث خرابی پیستون ها ، سوپاپها و … می شود. 

همه ماشین ها احتیاج به یک فیلتر خوب و کارآمد دارند. جنس اکثر فیلتر های تولید شده در بازار از کاغذ سلولوزی است. که این کاغذ با رزین پوشانده شده است. این نوع فیلتر ۹۰ درصد از گرد و غبار و ذرات ریز معلق در هوا را به خود جذب می کند.

البته لازم به ذکر است که بعضی از فیلترهای موجود در بازار کارایی لازم رانداشته و جنس اکثر آنها تقلبی است. اگر فیلتر هوا نباشد تمام آلاینده ها وارد موتور ماشین شده و به مرور جرم و رسوبات ناشی از این ذرات قطعات ماشین را در گیر کرده و به موتور آسیب می رساند. 

حال سوال اینجاست که چه زمانی باید اقدام به تعویض این فیلتر کنیم . کارشناسان فنی با بررسی کارکرد موتور ماشین مزدا ۱۶۰۰ به این نتیجه رسیده اند که با طی کردن حدودا ۷ هزار کیلومتر حتما باید این نوع فیلتر تعویض  شود. برای تعویض این نوع فیلتر حتما باید به فردی که در این کار مهارت دارد مراجعه کرد. اکثر مکانیک ها این کار را انجام می دهند. 

مراکز فروش فیلتر هوای مزدا 1600

مراکز فروش فیلتر هوای مزدا 1600 مراکز فروش فیلتر هوای مزدا ۱۶۰۰ انواع محصولات خود را هم به صورت حضوری و هم اینترنتی عرضه می کنند.  تا خریدار به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کند. 

تولید و تهیه انواع فیلتر توسط اکثر شرکت های معروف انجام می شود . ولی با ورود اجناس بی کیفیت چینی این تولیدات ضربات زیادی را تحمل می‌کنند و به خاطر ارزان بودن جنس های چینی خریدارن دیگر تمایلی به خرید محصولات داخلی ندارند. با حمایت از تولید کنتدگان داخلی می توان از این صنعت حمایت کرد. 

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید