مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمر مفید فیلتر هوا چقدر است؟بازار خرید و فروش فیلتر هوا کوییکنمایندگی فروش فیلتر هوای کوبیکارائه دهنده فیلتر هوای کوییک در ایران
ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک

فیلتر هوای کوییک از جمله قطعات بکار رفته در خودرو است که با تصفیه هوا از ورود آلودگی ها و ذرات گرد و غبار به داخل موتور خودرو کوییک جلوگیری می کند. ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک نیز بهترین جنس و کیفیت را ارائه نموده و با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می کند شما میتوانید با تنها یک کلیک در این صفحه با مشاوران فروش شرکت بازرگانی فیلتر اول ارتباط برقرار نمایید و خرید خود را به بهترین نحو انجام دهید.

ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک

 

عمر مفید فیلتر هوا چقدر است؟

عمر مفید فیلتر هوا چقدر است؟

عمر مفید فیلتر هوا بسته به میزان رانندگی و میزان استفاده از خودرو مشخص می شود و بسته به استاندارد ها بین هر ۳ تا ۵ هزار کیلومتر باید فیلتر عوض شود.

لذا زمانی که میزان گرد و غبار و ذرات آلوده در فیلتر زیاد شود ظرفیت آن پر شده و دیگر کارایی لازمه را ندارد و باید تعویض شود.

فیلتر هوا با شستشو و استفاده دوباره کارایی قبل را ندارد و بهتر است به جای شست و شوی آن را تعویض نمود چون قیمت های مناسبی داشته است.

مگر اینکه جنس فیلتر پارچه ای باشد که در این صورت قابلیت تمیز کردن را دارد.

بازار خرید و فروش فیلتر هوا کوییک

بازار خرید و فروش فیلتر هوا کوییک

همچنین عوامل مختلفی مانند نحوه رانندگی، قرار گرفتن در محیط آلوده و پر گرد و غبار نیز در زمان تعویض این محصول موثر است.

بنابراین اگر راننده در منطقه ای زندگی می کند که گرد و خاک و آلودگی زیاد است باید زمان تعویض آن را به جلو بیندازد، فیلتر هوا وسیله ای است که ذرات معلق، ریز و ناخالصی های موجود در هوا را جذب نموده و از ورود آنها به داخل خودرو جلوگیری می کند.

نمایندگی فروش فیلتر هوای کوبیک

نمایندگی فروش فیلتر هوای کابین کوبیک

نمایندگی فروش فیلتر هوای کوییک حضور فعالی در بازار دارد و انواع مدل های آن را در بهترین کیفیت و به صورت عمده و مستقیم وارد بازار های سراسر کشور می کند.

لذا به دلیل قیمت های مناسبی که ارائه می کند خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است، همچنین قیمت فیلتر هوای کوییک نیز بسته به نوع، مدل و کیفیت مختلف می باشد.

فیلتر هوای خودرو باعث بهبود و گردش سیستم تهویه شده و سبب بالا رفتن کیفیت گردش هوای خودرو می شود و به طور کلی هوا را تصفیه می کند.

جنس آنها اکثرا از الیاف پلیسه دار است که برخی مدل ها نیز از جنس کاغذ و پنبه یا شبیه فیلتر پنبه ای در کارتریج است.

ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک در ایران

ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک در ایران

فیلتر هوای کوییک بر اساس نوع خودرو در محل های مختلفی قرار گرفته است و اکثرا در جایی قرار می گیرد که تمیز کردن و تعویض آنها راحت باشد.

برخی مواقع نیز در دریچه محفظه فن و برخی مواقع در سیستم تهویه بعد از فن قرار گرفته است یا در بعضی خودروها در پایین صندلی قسمت سرنشین جلو پا نصب می شود.

در ادامه بهتر است با توجه به تمام موارد گفته شده بدانید که در این صفحه میتوانید با یک کلیک بر روی الامت تلفن در سمت راست صفحه با مشاوران ما تماس گرفته و مرغوبترین فیلتر هوای کوییک را با بهترین نحوه حمل نقل و صد البته با بهترین قیمت تمام شده به صورت عمده دریافت کنید.

شرکت بازرگانی فیلتر اول همیشه در تلاش است که بهترین خدمات مربوطه را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد این عوامل شامل بسیاری از فیلتر هوای موجود در بازار امروز می باشد که در اختیار مشتریان خود گذاشته ایم.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید