مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمر مفید فیلتر هوا چقدر است؟نمایندگی فروش فیلتر هوای کابین کوبیک

فیلتر هوای کوییک از جمله قطعات بکار رفته در خودرو است که با تصفیه هوا از ورود آلودگی ها و ذرات گرد و غبار به داخل خودرو یا کابین جلوگیری می کند. ارائه دهنده این محصول نیز بهترین جنس و کیفیت را ارائه نموده و با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می کند.

ارائه دهنده فیلتر هوای کوییک

عمر مفید فیلتر هوا چقدر است؟

عمر مفید فیلتر هوا چقدر است؟ عمر مفید فیلتر هوا بسته به میزان رانندگی و میزان استفاده از خودرو مشخص می شود و بسته به استاندارد ها بین هر ۳ تا ۵ هزار کیلومتر باید فیلتر عوض شود. لذا زمانی که میزان گرد و غبار و ذرات آلوده در فیلتر زیاد شود ظرفیت آن پر شده و دیگر کارایی لازمه را ندارد و باید تعویض شود.

فیلتر هوا با شستشو و استفاده دوباره کارایی قبل را ندارد و بهتر است به جای شست و شوی آن را تعویض نمود چون قیمت های مناسبی داشته است. مگر اینکه جنس فیلتر پارچه ای باشد که در این صورت قابلیت تمیز کردن را دارد. همچنین عوامل مختلفی مانند نحوه رانندگی، قرار گرفتن در محیط آلوده و پر گرد و غبار نیز در زمان تعویض این محصول موثر است.

بنابراین اگر راننده در منطقه ای زندگی می کند که گرد و خاک و آلودگی زیاد است باید زمان تعویض آن را به جلو بیندازد، فیلتر هوا وسیله ای است که ذرات معلق، ریز و ناخالصی های موجود در هوا را جذب نموده و از ورود آنها به داخل خودرو جلوگیری می کند.

نمایندگی فروش فیلتر هوای کابین کوبیک

نمایندگی فروش فیلتر هوای کابین کوبیک نمایندگی فروش فیلتر هوا کابین کوییک حضور فعالی در بازار دارد و انواع مدل های آن را در بهترین کیفیت و به صورت عمده و مستقیم وارد بازار های سراسر کشور می کند. لذا به دلیل قیمت های مناسبی که ارائه می کند خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است، همچنین قیمت فیلتر کوییک نیز بسته به نوع، مدل و کیفیت مختلف می باشد.

فیلتر کابین خودرو باعث بهبود و گردش سیستم تهویه شده و سبب بالا رفتن کیفیت گردش هوای خودرو می شود و به طور کلی هوا را تصفیه می کند. جنس آنها اکثرا از الیاف پلیسه دار است که برخی مدل ها نیز از جنس کاغذ و پنبه یا شبیه فیلتر پنبه ای در کارتریج است.

فیلتر کابین بر اساس نوع خودرو در محل های مختلفی قرار گرفته است و اکثرا در جایی قرار می گیرد که تمیز کردن و تعویض آنها راحت باشد. برخی مواقع نیز در دریچه محفظه فن و برخی مواقع در سیستم تهویه بعد از فن قرار گرفته است یا در بعضی خودروها در پایین صندلی قسمت سرنشین جلو پا نصب می شود.

عرفان طهانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فیلتر اول شما را به خرید بهترین فیلتر هوا دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید